072-3295099
 
 
מספר
מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
5
6 חוות דעת
 
 
 
 
 
גרר שי כהן
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
חברת גרר שי כהן הוקמה בשנת 1992, והיא עוסקת במתן פתרונות חילוץ, גרירה ושינוע לכל סוגי הרכבים, לרבות כלים כבדים. החברה הינה מהוותיקות בענף, והיקף עבודתה חולש על כל שטח המדינה, כאשר היא מנהלת מערך תפעול מקצועי, המאויש 24 שעות ביממה, 364 ימים בשנה, על ידי מתפעלים ונציגי שירות מיומנים. כל הפעילות נתמכת על ידי מערך מחשוב מתקדם, מהמובילים מסוגו בענף.

חברתנו הינה מהראשונות להצעיד את ענף הרכב והשינוע קדימה, והיא שמחה להציג מתקני גרירה חדישים ומתקדמים מסוגם בעולם. גרר שי מתפעלת בהצלחה צי של 50 משאיות גרר מתקדמות מסוגים שונים, הנותנות מענה לכל בעיית שינוע, לרבות חילוצים מסובכים במיוחד.

משאיות הגרר של שי כהן בעלות יכולת הרמה של חמישה רכבים בבת אחת. בנוסף לכך, מפעילה חברתנו מערך ניידות חילוץ והנעות ברחבי הארץ ונותנות מענה מיידי למרבית הבעיות המכניות והחשמליות.

לחברה ניסיון רב במתן שירותי גרירה וחילוץ, והיא מטפלת בהצלחה בכ- 10,000 קריאות שירות מדי חודש. כמו כן, אנו מתמקצעים בחילוצי דרך מיוחדים ומסובכים במיוחד, תוך כדי הפעלת ציוד כבד ומתקדם, דוגמת מנופים ומשאיות כבדות.

בעשור האחרון חברתנו מבצעת עבור משטרת ישראל את כלל משימות הגרירה, לרבות: גרירת רכבים אחרי תאונות, גרירת רכבים גנובים ובתחום הפלילי.

חברתנו שמה דגש על מתן שירות מקצועי ומהיר ללקוח, תוך שמירה על רמת שירותיות גבוהה במיוחד.

עם לקוחותינו נמנים גופים בולטים במשק, ובהם: איילון חברה לביטוח בע"מ, משטרת ישראל, עיריית תל-אביב יפו, חברת החשמל ונוספים.

נשמח לשרת אתכם נאמנה, ולהוכיח כי שירות מצוין הוא לא רק סיסמה עבורנו: 072-3295099.
 
גרירה